Gakuen Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wyjaśnienia

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Duch Gustawa
Admin
Duch Gustawa


. : Administrator Widmo
Liczba postów : 353
Urodziny : 30/04/1994
Join date : 09/05/2012
Wiek : 30
Skąd : -

Wyjaśnienia Empty
PisanieTemat: Wyjaśnienia   Wyjaśnienia EmptySro Lip 30, 2014 10:13 pm

Dane z dnia: 30-06-2014 godz. 21:56.
DECYZJA O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI FORUM



Na podstawie statystki forum z okresu trzech miesięcy (częstotliwości logowania się użytkowników, ich liczby i czasu przebywania na forum), aktywności fabularnej użytkowników (najnowszy post równoznaczny z fabułą został opublikowany drugiego maja, w piątek), inwencji twórczej administracji (ostatnia działalność zarejestrowana dziewiątego lutego, w niedzielę) i ilości nieaktywnych graczy - na czterdzieści siedem kont trzydzieści trzy powinny zostać usunięte na mocy regulaminu forum:
Cytat :
III. GRA NA FORUM
5. Nieaktywni użytkownicy – nieobecni na forum przez trzy tygodnie – zostaną usunięci bez ostrzeżenia.
postanawia się zawiesić forum GakuenHetalia (dokładny adres: [You must be registered and logged in to see this link.] na czas nieokreślony z możliwym wznowieniem działalności strony w niedalekiej przyszłości.




UZASADNIENIE


Forum uznaje się za nieaktywne fabularnie od drugiego maja. Daje to osiemdziesiąt dziewięć dni bez postów wartościowych dla fabuły (obliczenia dokonane trzydziestego lipca).
Ostatnią rozmowę na czacie (chatbox) zapisano drugiego lipca.

Cytat :
Rozmowa: inaczej dialog między co najmniej dwoma osobami; wymagana ciągłość wypowiedzi i regularna reakcja.

Z kolei aktywność pojedynczego użytkownika na czacie zapisano szóstego lipca. Odpowiedzi nie zarejestrowano od dwudziestu czterech dni.
Najnowszy post w dziale OFF TOP datuje się na trzynastego maja. Brak odzewu od siedemdziesięciu ośmiu dni.
Za jedyny post w bieżącym miesiącu (lipiec) uznaje się krótką informację o nieobecności (siedemnasty lipca, czwartek). Z oczywistych względów nie zostaje on wliczony w fabułę.
Strona liczy czterdziestu siedmiu użytkowników. (W tym jedno konto zostaje wliczone jako "konto-duch" i nie zostaje uwzględnione w poniższych obliczeniach.) Przez trzy miesiące (maj - czerwiec - lipiec) na forum pokazało się osiemnastu użytkowników. W czasie dziewięćdziesięciu dziewięciu dni zalogowało się dziesięciu użytkowników (wynik otrzymany po odliczeniu multikont).
Forum posiada pięciu graczy nieaktywnych od roku (dokładna data ostatniego logowania: trzydziesty pierwszy sierpnia ubiegłego roku); trzydzieści trzy konta, które na mocy regulaminu (trzeci dział, piąty punkt, w/w) powinny zostać usunięte.
Na forum przeważają posty napisane przez usuniętych graczy ("gość"). Na 8783 posty, 5292 należą do graczy nieaktywnych.
Na podstawie wyżej wymienionych danych forum uznaje się za martwe zawieszone.




ODWOŁANIE DECYZJI

Jest możliwe.
Trolololo.

Od niniejszej decyzji każdemu użytkownikowi forum GakuenHetalia przysługuje odwołanie. Odwołanie wnosi się poprzez umieszczenie posta pod powyższą decyzją.

Odwołanie decyzji jest możliwe tylko wówczas, gdy przynajmniej czterech użytkowników wykaże chęci do zmian na forum. Zmiany forum obejmować będą sferę fabularną, administracyjną i wizualną. Nie ma możliwości, by pozostawić forum w stanie obecny dłużej niż dwa miesiące.

Zachęca się do wypowiadania swojego własnego zdania na temat powyższych danych. Przyjmowane są deklaracje pomocy, słowa żalu/nienawiści/rozgoryczenia kierowane do decyzji, nie konkretnych osób. Wszelkie wyrzuty proszę podsyłać do Administratora Głównego (dostępny na kontach: Duch Gustawa i Stany Zjednoczone).



Uprasza się o zachowanie zimnej krwi i nie wszczynanie paniki. Wszystkie posty forum są zapisane, ale pozostają niewidoczne. Karty postaci są udostępnione wszystkim (administracja - moderacja - użytkownicy - goście). Na prywatną prośbę administracja może je podesłać, jeśli tylko ktoś wyrazi chęć odświeżenia swojej pamięci.

Uczula się wszystkich na zachowanie minimum klasy i kultury osobistej. Decyzja nie jest ostateczna, a zawieszenie nie równa się z usuwaniem forum. To jedynie faza przejściowa, która ma wskazać, w którym kierunku rozwijamy naszą stronę dalej. Czy pozwalamy jej gnić w impasie, czy decydujemy się na śmiałe kroki naprzód? I, pytanie na które wypadałoby odpowiedzieć na wstępie: czy rzeczywiście damy radę ruszyć forum?
Przed ognistymi słowami odwołania, zastanówmy się, czy naprawdę damy radę udzielać się na GakuenHetalia z zaangażowaniem i determinacją, którą obiecywaliśmy... nie dalej jak cztery miesiące temu.


Gotowa na bolesne ciosy i powszechną nienawiść - na zawsze wasza
Ryś.



Ostatnie słowa.
Musiałam to wszystko napisać tak urzędowo i bez serca, bo inaczej nie spojrzelibyście na wszystko poważniej. Do mnie przemawiają liczby, daty, wykresy, statystyki i obliczenia. Liczyłam już od jakiegoś czasu - ale nigdy, powtarzam NIGDY, nie chciałam usuwać tego forum. Za żadne skarby! Bo ma swoją historię, klimat i niezwykłych użytkowników. Ta atmosfera, która zawsze tu panowała była i pozostanie wyjątkowa, nie do podrobienia. Tu nie było fałszu, obietnic rzucanych na wiatr, kłamstwa i kłótni. A przynajmniej nie takich, które wyniszczyłyby te cieplejsze, lepsze wspomnienia.
Forum liczy sobie kilka lat. Moim zdaniem zasługuje na dalsze istnienie.
Ale wszyscy musimy na chwilę się zatrzymać. Popatrzeć na nie chłodno, z dystansu. Nie pisać od razu tysiąca strof odwołań. Pomyśleć. Co możemy zmienić? Co chcemy zostawić? Czy na pewno wywiążemy się ze wszystkiego, co napiszemy poniżej?
Nie oczerniajmy się. Nie wylewajmy strumieni łez. Pomyślmy.
Tylko o to was wszystkich proszę - ten, bardzo możliwe, ostatni raz.

Z góry dziękuję za przemyślenie. Jeśli ktokolwiek będzie chciał się na mnie wyżyć, ale jednocześnie nie stracić nic w oczach pozostałych graczy - moja skrzynka na forum stoi przed wami otworem. A ja nikomu nie zdradzę kto podesłał mi nieprzyjemną wiadomość. Jeśli to wam pomoże - nawet na chwilę ulży - jak najbardziej piszcie. Napiszcie, jeśli będzie chcieli się wykłócać, obrażać, szydzić i oczerniać - decyzja o zawieszeniu forum należy tylko i wyłącznie do mnie. Tylko mnie możecie za nią winić. Nie Wielkopolskę, nie Prusy, nie sąsiada z piętra niżej.

Mimo to mam cichą nadzieję, że te wyliczenia na moment zatrzymają wasz gniew i wyrzuty. Pomyślicie o forum dokładnie tak, jak ja D: Każdemu jest bliskie.
Powrót do góry Go down
https://gakuenhetalia.forumpl.net
Austria

Austria


Liczba postów : 122
Urodziny : 26/10/1994
Join date : 06/01/2013
Wiek : 29
Skąd : Austria

Wyjaśnienia Empty
PisanieTemat: Re: Wyjaśnienia   Wyjaśnienia EmptyCzw Lip 31, 2014 4:01 pm

Pani słowa są równie smutne jak i piękne. Mam nadzieję, że nie nastąpi konieczność zamknięcia forum.
Z mojej strony zauważę, iż byłem każdego dnia na forum, jedynie z powodu wyjazdu, który jak pani zauważyła, zgłosiłem, byłem zmuszony do zaniechania swej obecności. Jednak nie natrafiając nigdy na przejawy życia poza własną egzystencją na forum, nie byłem w stanie prowadzić z nikim konwersacji, choć z całego serca tego pragnąłem. Jeśli istnieje możliwość, bym przydał się pani w odbudowie forum, chciałbym dostąpić zaszczytu współpracy z panią, by ożywić to miejsce.
Czy istnieje możliwość, by w jakiś sposób skontaktować się z częściowo nieżywymi użytkownikami i uprosić ich o kontynuowanie swej egzystencji na forum? Gdy sprowadzimy już obecnych użytkowników, może uda się wraz z nimi, na miejsce poległych, wprowadzić nowych?
Z całego serca mam nadzieję na ożywienie tego miejsca i przywrócenie mu dawnej świetności. Proszę więc o nie zamykanie forum, dopóki istnieje choć najmniejsza szansa na jego ożywienie.

Bardzo dziękuję za odzew.
- Ryś
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Kamczatka

Kamczatka


Liczba postów : 280
Urodziny : 07/07/1996
Join date : 23/05/2013
Wiek : 27
Skąd : Rosja - Pietropawłowsk

Wyjaśnienia Empty
PisanieTemat: Re: Wyjaśnienia   Wyjaśnienia EmptyNie Sie 03, 2014 7:47 pm

Hm, Austria ma wiele racji...
Również starałam się bywać jak najczęściej na forum, jednak również nie trafiałam nigdy na nikogo poza sobą. Troche mnie to smuciło, bo przyznam się szczerze, to moje pierwsze forum. Tu startowałam ze swoim pierwszym KP i mimo wszystko odczuwam sentyment do tej stronki.
Były momenty, kiedy chciałam złożyć rezygnacje, zniknąć stąd, ponieważ właśnie nic się nie działo, ale cały czas była ta nadzieja, że coś się zmieni.
Nie chce, żeby znikała i ze swojej strony również będę bardzo szczęśliwa jeśli przydam sie administracji do pomocy w przywracaniu tego forum do życia.

Bardzo dziękuję za odzew.
- Ryś
Powrót do góry Go down
Duch Gustawa
Admin
Duch Gustawa


. : Administrator Widmo
Liczba postów : 353
Urodziny : 30/04/1994
Join date : 09/05/2012
Wiek : 30
Skąd : -

Wyjaśnienia Empty
PisanieTemat: Re: Wyjaśnienia   Wyjaśnienia EmptyNie Sie 03, 2014 9:18 pm


    "Czy istnieje możliwość, by w jakiś sposób skontaktować się z częściowo nieżywymi użytkownikami i uprosić ich o kontynuowanie swej egzystencji na forum? Gdy sprowadzimy już obecnych użytkowników, może uda się wraz z nimi, na miejsce poległych, wprowadzić nowych?"

 ODPOWIEDZI  
Tak, istnieje opcja skontaktowania się z niewielką ilością graczy, chociażby w celu prośby o deklarację dalszej gry. Należy jednak wcześniej zebrać jeszcze dwie osoby, które chciałyby odwołania decyzji. Prośba o kontynuowanie egzystencji na forum, który na razie egzystuje w zawieszeniu niestety nie ma sensu.

Sporządzeniem listy kont dostępnych zajmie są administracja - gdy tylko zadecydujemy, że nie tylko my nie chcemy żegnać się z tym forum.
;D
Powrót do góry Go down
https://gakuenhetalia.forumpl.net
Wilno

Wilno


Liczba postów : 17
Join date : 20/02/2013

Wyjaśnienia Empty
PisanieTemat: Re: Wyjaśnienia   Wyjaśnienia EmptyWto Sie 12, 2014 9:24 pm

Dopiero wróciłam z wyjazdu, więc dopiero się wypowiadam.
Przyznam, że wiążę z tym forum wiele wspomnień, już nawet nie chodzi o to, że było moim pierwszym. Raczej o to, jak wielu wspaniałych ludzi tu poznałam i ile czasu spędziłam. Jeśli da się w jakiś sposób uratować Gaku, postaram się pomóc, bo chciałabym, aby dawny klimat wrócił. To było naprawdę coś wartego uwagi; szczerze mówiąc, zazwyczaj na tego typu forach czy grupowcach nudziłam się już po jakichś dwóch, trzech tygodniach, maksymalnie miesiącu, a tutaj jestem od ponad roku i nadal mi mało. Także jeżeli mogę coś zrobić, obiecuję, że się postaram.

Bardzo dziękuję za odzew.
- Ryś
Powrót do góry Go down
Dania

Dania


Liczba postów : 209
Join date : 13/04/2013
Skąd : Kopenhaga

Wyjaśnienia Empty
PisanieTemat: Re: Wyjaśnienia   Wyjaśnienia EmptyNie Sie 17, 2014 9:47 pm

No dobra, to i ja się wypowiem.
Naprawdę nie chcę, aby doszło do zamknięcia forum. Spędziłam tu zbyt dużo czasu i poznałam wielu ludzi. Zresztą, to było pierwsze forum, na którym się zarejestrowałam i wciąż jest jedynym, gdzie przebywam. Poza tym, bardzo często szukam nowych for do zarejestrowania się, jednak żadne mi nie odpowiada, przynajmniej na chwilę obecną. Jest to dla mnie dowód, że to forum jest, a właściwie było, bardzo dobre i chciałabym, aby dalej ono istniało i by znowu ożyło. Jestem pewna, że jeśli tylko naprawdę tego chcemy, to prędzej czy później osiągniemy ten cel.

Bardzo dziękuję za odzew.
- Ryś
Powrót do góry Go down
Duch Gustawa
Admin
Duch Gustawa


. : Administrator Widmo
Liczba postów : 353
Urodziny : 30/04/1994
Join date : 09/05/2012
Wiek : 30
Skąd : -

Wyjaśnienia Empty
PisanieTemat: Re: Wyjaśnienia   Wyjaśnienia EmptyNie Sie 17, 2014 10:43 pm

Oficjalnie ogłaszam, że mamy czterech użytkowników gotowych walczyć o forum.
Bardzo dziękuję za ofiarowaną chęć pomocy jak i pewne zaufanie, które pokładacie w naszej stronie.

Teraz pozostaje już tylko ożywić nasze forum. Na pewno damy radę! ;D
Powrót do góry Go down
https://gakuenhetalia.forumpl.net
Sponsored content





Wyjaśnienia Empty
PisanieTemat: Re: Wyjaśnienia   Wyjaśnienia Empty

Powrót do góry Go down
 
Wyjaśnienia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gakuen Hetalia :: . . . :: Last words-
Skocz do: