Gakuen Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Użytkownicy próbują zreaktywować forum.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Austria

Austria


Liczba postów : 122
Urodziny : 26/10/1994
Join date : 06/01/2013
Wiek : 29
Skąd : Austria

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptySob Sie 01, 2015 4:48 pm

Proszę wybaczyć dopisywanie kolejnego tematu, jednakże zauważyłem, iż niektórzy ludzie pojawiają się na forum, zaś nawet panna Kamczatka odważyła się do mnie napisać. Myślę, że wszyscy bardzo tęsknimy za forum i byłoby wspaniale, gdyby ono ożyło. Proszę, by ludzie, którzy pragną obudzić na nowo forum, napisali tutaj i poparli moją prośbę o ponowne uruchomienie forum.

(Użytkownik ze swej strony ma nadzieję, że uda się to zrobić nim pojedzie do szpitala, gdyż nie ma pewności, że wróci, a nie chce odejść ze świadomością, że forum nadal nie żyje.)
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Kamczatka

Kamczatka


Liczba postów : 280
Urodziny : 07/07/1996
Join date : 23/05/2013
Wiek : 27
Skąd : Rosja - Pietropawłowsk

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptyPon Sie 10, 2015 12:07 am

Zgłaszam sie~ Wybacz, ze tyle to zajęło, ale nie miałam dostępu do internetu.
Napisałam pod ten numer GG ( " proszony jest o kontakt z adminem głównym (gg: 46260700). " ) tego samego dnia, kiedy wrzuciłam tamten post ( minął chyba miesiąc ), ale jakoś admin nie kwapił sie nawet odpisać, więc dlatego uważam, ze administracja głowna porzuciła forum.
Powrót do góry Go down
Austria

Austria


Liczba postów : 122
Urodziny : 26/10/1994
Join date : 06/01/2013
Wiek : 29
Skąd : Austria

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptySob Sie 15, 2015 11:55 am

Czy można wyłonić nową administrację, żeby ktoś inny zaopiekował się forum, jeśli oni nie chcą? Te wybrane osoby stworzyłyby wszystko od nowa, świeżo, bez rutyny i zmęczenia.
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Kamczatka

Kamczatka


Liczba postów : 280
Urodziny : 07/07/1996
Join date : 23/05/2013
Wiek : 27
Skąd : Rosja - Pietropawłowsk

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptyPon Sie 17, 2015 8:55 pm

Z chęcią podjęłabym sie osobiście reaktywacji... oczywiście nie sama, mam nadzieje.
Powrót do góry Go down
Dania

Dania


Liczba postów : 209
Join date : 13/04/2013
Skąd : Kopenhaga

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptyWto Sie 18, 2015 12:24 am

Cóż, w końcu przemogłam się do odpowiedzi... nie lubię się rozpisywać, więc napiszę tylko, że także chciałabym, aby forum ożyło i jestem gotowa zająć się nim wspólnie z innymi.
Powrót do góry Go down
Kamczatka

Kamczatka


Liczba postów : 280
Urodziny : 07/07/1996
Join date : 23/05/2013
Wiek : 27
Skąd : Rosja - Pietropawłowsk

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptyWto Sie 18, 2015 8:56 am

Aw, świeża krew~ ... Też nie lubie sie rozpisywać, co chyba jednak widać po postach, jednak chodzi wyłącznie o wyrażenie chęci pomocy~
Powrót do góry Go down
Austria

Austria


Liczba postów : 122
Urodziny : 26/10/1994
Join date : 06/01/2013
Wiek : 29
Skąd : Austria

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptyWto Sie 18, 2015 3:34 pm

Jeśli bym mógł się przydać w reaktywacji, byłbym bardzo szczęśliwy. Ale bez poprzedniego zarządu nic nie zrobimy, bo nikt nie ma haseł na panel administratora...
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Kamczatka

Kamczatka


Liczba postów : 280
Urodziny : 07/07/1996
Join date : 23/05/2013
Wiek : 27
Skąd : Rosja - Pietropawłowsk

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptySro Sie 19, 2015 6:55 am

A może by otworzyć nowe forum, tylko o tej samej tematyce? Tutaj możemy zamieścić " ogłoszenie ", że jeśli ktoś ze starych użytkowników miałby ochote to zapraszamy. Z poprzednimi adminami nie ma kontaktu i to jest prawie pewne, że nie dostaniemy haseł...
Powrót do góry Go down
Austria

Austria


Liczba postów : 122
Urodziny : 26/10/1994
Join date : 06/01/2013
Wiek : 29
Skąd : Austria

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptySro Sie 19, 2015 3:56 pm

Idealny pomysł! Tak było na jednym piratku. Wchodzisz na Pirate Hetalia, a tam link do Heta Roger i napis, że padli, a jak ktoś chce, to można tam iść... Tylko kto to zrobi? Kto będzie nowym dowódcą? Ja w sumie jestem informatykiem, ale jak wchodzę w kod forum, gdzie jestem moderatorem to mnie trochę przeraża... A Ty byś chciała? Ale dwie osoby to za mało... Widziałem jeszcze Danię... Może nam pomoże? I wtedy razem coś zrobimy?
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Dania

Dania


Liczba postów : 209
Join date : 13/04/2013
Skąd : Kopenhaga

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptySro Sie 19, 2015 6:15 pm

Mi się pomysł podoba i z chęcią pomogę^^ Wprawdzie na forach znam się prawdopodobnie najmniej z naszej trójki (bo aż wcale), no ale... jakoś to będzie, prawda?
Powrót do góry Go down
Kamczatka

Kamczatka


Liczba postów : 280
Urodziny : 07/07/1996
Join date : 23/05/2013
Wiek : 27
Skąd : Rosja - Pietropawłowsk

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptyCzw Sie 20, 2015 5:46 am

Pociesze cie, Danio. Ja się w ogóle nie znam na forach, ale jestem bardzo chętna do pomocy i mogłabym sie czymś zająć... w końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz XD
Powrót do góry Go down
Austria

Austria


Liczba postów : 122
Urodziny : 26/10/1994
Join date : 06/01/2013
Wiek : 29
Skąd : Austria

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptyCzw Sie 20, 2015 11:51 am

Ja nie wiem kiedy bym mógł zająć się produkcją forum. Mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia przed wyjazdem do szpitala. Nie wiem kiedy z niego wrócę. Postaram się jak najszybciej zacząć. W sumie chyba w szpitalu poczytam różne poradniki czy inne takie rzeczy, bo zauważyłem na jednym forum, gdzie jestem moderatorem, że nie umiem robić postów przyklejonych... Będziecie moderatorami? Tylko musimy się ze sobą zgadzać. Na tamtym forum też zauważyłem,. że jedna osoba, która na chwilę dostała moda do pomocy usunęła nam prawie całe forum, do tego zrobiła zupełnie inne opisy miejsc i rzeczy niż te, które ustalaliśmy, skasowała żywych użytkowników, bo po prostu chciała przejąć ich postaci. Do tego zamiast tła mieliśmy reklamy. a ona zniknęła. Więc nie dajemy obcym modów, nawet jak chcą pomóc... To tak, jedno konto admina, każdy ma wejście, no i my jako konta z uprawnieniami, tak? I zakaz dawania praw bez konsultacji z resztą.
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Dania

Dania


Liczba postów : 209
Join date : 13/04/2013
Skąd : Kopenhaga

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptyPią Sie 21, 2015 6:14 am

Ja tam jestem ugodowa, nie ma się o co bać^^ No i, rzecz jasna, mi to wszystko jak najbardziej pasuje~
Powrót do góry Go down
Austria

Austria


Liczba postów : 122
Urodziny : 26/10/1994
Join date : 06/01/2013
Wiek : 29
Skąd : Austria

Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. EmptyPią Sie 21, 2015 11:19 am

Więc można prosić miłych ludzi tutaj? [You must be registered and logged in to see this link.] Prawdopodobnie coś zepsułem...
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Sponsored content





Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty
PisanieTemat: Re: Użytkownicy próbują zreaktywować forum.   Użytkownicy próbują zreaktywować forum. Empty

Powrót do góry Go down
 
Użytkownicy próbują zreaktywować forum.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Forum umarło?
» Władza forum
» Regulamin forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gakuen Hetalia :: . . . :: Last words-
Skocz do: